$ 9.3140
€ 10.8308
0 266 715 53 35
0 536 455 53 35
 
7/24 Müşteri Hizmetleri
Kira Koşulları

Bandırma Oto Kiralama - KİRALAMA KOŞULLARI

 • Ehliyet ve Yaş: Binek grubu otoları en az 2 yıllık ehliyete sahip ve 21 yaşındaki, ticari grup otoları en az 2 yıllık ehliyete sahip ve 21 yaşındaki kişiler kiralayabilir.
 • Kiralama Süresi: En az 24 saattir. Uzun süreli araç kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.
 • Uzun süreli kiralama: En az 1 aydır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için ofisimizi arayınız.
 • Fiyatlar: Fiyatlara bakım, kasko maliyeti dahil KDV hariçtir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve rehber istek üzerine temin edilir. 48 saat önceden bildirmek koşuluyla çocuk koltuğu günlük 3 Euro ( kiralama başına en fazla 30 Euro) karşılığı kiralanabilir.
 • Ödeme: Tahmini oto kira bedeli tahsilatı teslim sırasında yapılır.Aracın iadesinde gecikme halinde her ek saat için günlük kira bedelinin 1/3′ü, toplam 3 saati geçen gecikmelerde ise 1 günlük kira bedeli kadar ek ücret alınır.
 • Sigorta: Sektörün önde gelen sigorta şirketlerinin teminatı altında bulunan poliçe sistemimize göre şirketimizden kiralayacağınız tüm araçlar ve sürücüleri, kasko ve zorunlu trafik poliçelerine ek olarak, Ferdi Kaza ve İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası da dahil olmak üzere 4 geniş teminatlı poliçe ile tam korumalı teminat altına alınmıştır ve bu tür sigortalar fiyatlarımıza dahildir ek bir ücret söz konusu değildir.
  (Lastik,Cam,Far) kaza haricinde bu bölgelerde oluşan ve kaza raporu gerektirmeyen küçük hasarları (cam,far çatlağı ,…v.s) karşılayan kasko dışı mecburi olmayan bir fondur.Günlük 3 Euro ( kiralama başına en fazla 30 Euro) ekstra ödeyerek bu fondan yararlanabilirsiniz.
  Kaza Veya Çalınma Durumu Herhangi bir kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3.şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir.Daha fazla bilgi için ofisimizden bilgi alabilirsiniz.
 • Teslim / İade: Kiraladığınız aracı farklı bir ofisimizde ( Ankara, İstanbul, İzmir veya Antalya da) teslim etmeniz gerekiyorsa 1 haftaya kadar kiralamalar için, daha uzun kiralamada tek yön ücret farkı uygulanır. Ofislerimizin dışındaki farklı şehirlerde teslimat yapmanız gerekiyorsa bu şehirler için geçerli olan fiyatlarımızı öğrenmek için ofislerimizi arayabilirsiniz.
 • Trafik Cezaları:Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların herhangi bir nedenle resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.
 • İlave Sürücüler: Otomobil , sözleşmede yer alması kaydıyla, 2. sürücü tarafından kullanılabilir. Ek bir ücret söz konusu değildir.Kiralanan aracı, sözleşmede isimleri yazılı kiracı ve eğer istenmiş ise 2. sürücünün dışında kimse kullanamaz. Aksi halde sigorta geçersiz sayılır ve aracı kiralayan tüm hasardan sorumlu tutulur.

İletişim Bilgileri
Mehmetcik Caddesi Paşabayır Mahalesi 8.Sokak No69/B Bandırma-Balıkesir
E-Mail: rentacar@banpas.com.tr
Tel: 0 266 715 53 35-0850 396 3525
Fax: 0 266 715 53 35 Fax
GSM: 0 536 455 53 35 - 0 507 363 75 51
Bu Sitenin Tüm Hakları Banpaş Oto Kiralama 05073637551 Firmasına Aittir